Blog

کامل ترین راهنمای سفر به ژاپن

by سفر به ژاپن in آوریل 17, 2018

کامل ترین راهنمای سفر به ژاپن و اطلاعات کامل درباره سفر به این کشور را درسایت ژاپن بخوانید

ژاپن کجاست؟

ژاپن کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است. ژاپن سومین اقتصاد بزرگ جهان و یکی از قدرت های اصلی اقتصادی جهان است. ژاپن کشوری پادشاهی و دارای قانون اساسی میباشد. کشور ژاپن از طریق مرزهای ابی با کشورهای چین، کره جنوبی، کره شمالی و روسیه همسایه است. ژاپن دهمین کشور پرجمعیت جهان است که حدود 130میلیون جمعیت دارد، توکیو پایتخت ژاپن از بزرگترین و گرانترین پایتخت های جهان است. ژاپن باوجود پیشرفت فراوان در زمینه ی تکنولوژی، سنت و فرهنگ قدیمی خود را نیز حفظ کرده است. باغ ها، پارک ها، عبادتگاه ها و غذاهای خوشمزه، ژاپن را یکی از بزرگ ترین مناطق گردشگری جهان کرده است و گردشگران تمایل زیادی برای سفر به ژاپن دارند.

بهترین زمان برای سفر به ژاپن

از اواخر مه مارس تا اواسط ماه می یا از اوایل ماه اکتبر تا نیمه دوم ماه نوامبر برای سفر به توکیو  و اوزاکا بهترین زمان ممکن است. تابستان های ژاپن بسیار گرم است مناطقی مانند هوکایدو  در تابستان قابل تحمل تر است واما ماه ژوئن ماه پر بارانی است و لذت دیدن یک باران دلچسب را به شما میدهد. همچنین شما میتوانید در صفحه ژاپن در یک نگاه اطلاعات کامل تری را درباره این کشور زیبا بخوانید.

کامل ترین راهنمای سفر به ژاپن

کامل ترین راهنمای سفر به ژاپن

آب و هوای ژاپن

بهار: فصل بهار یکی از بهترین زمان ها برای سفر به ژاپن است.باران کم و هوای مطبوع، بین ماه های مارس تا آوریل فصل شکوفه های گیلاس است و در ژاپن جشن های زیادی برگزار می شود.
تابستان : در تابستان دمای هوا به حدود 35 درجه سانتیگراد میرسد.پیشنهاد ما برای سفر در این فصل شهر هوکایدای شمالی و کوه های چوبو میباشد. در ژوئن بارندگی های زیاد شروع میشود و بین ماه های جولای و آگوست رطوبت هوا به بیشترین حد خود میرسد.
پاییز : پاییز بهترین زمان برای سفر به ژاپن است زیرا از دمای هوا و میزان رطوبت کاسته میشود. در این فصل رنگ های پاییزی درختان بسیار زیباستو
زمستان : ژاپن در زمستان بسیار سرد است، اوکیناوا که در بخش های جنوبی است آب و هوای ملایم تری دارد، سواحل هونشو نسبت به سواحل دریای ژاپن زمستان ملایم تری دارد. اما در هوکایدو بادهای سرد سیبری باعث ریزش برف سنگین میشود.

هزینه های سفر به ژاپن

هتل و هاستل: در سفر به ژاپن میتوانید برای اقامت، هاستل یا هتل های کپسولی اجاره کنید
خورد و خوراک: در ژاپن از مکان های زیادی میتوانید غذاهای ارزان تهیه کنید، برای تهیه کردن غذا با قیمت مناسب میتوانید از ساعت 8 شب به بعد از سوپرمارکت ها خرید کنید. چون آنها ملزم به فروش غذاهای روزانه خود هستند و از این ساعت به بعد 50% تخفیف قائل میشوند.
حمل و نقل : حمل و نقل در ژاپن بسیار گران است. قطارهای پرسرعت اما گران. برای عبور و مرور در ژاپن میتوانید از اتوبوس های درون شهری نیز استفاده کنید.

سفر به توکیو ژاپن

توکیو مدرن ترین شهر ژاپن است اما کماکان سنت و فرهنگ ژاپن در تمام شهر مشاهده میشود. در کنار همه رستوران های مدرن،  مکان های تفریحی، تکنولوژی پیشرفته میتوانید مکان های مقدس و تاریخی، معابد و درخت های شکوفه ی گیلاس را نیز ببینید. در سفر به ژاپن، توکیو را ازدست ندهید.

 

شما میتوانید سوالات خود را درمورد سفر به ژاپن از کارشناسان ما در سایت ژاپن بپرسید.

 

Leave a Reply